První měsíc

Dnes je 5.září a přesně před měsícem, tedy 5.srpna, jsme slavnostně otevřeli 1.charitní obchod v Kolíně. Za tu dobu nás návštívilo a stále navštěvuje každý den spousta zákazníků, ale i spousta lidí, kteří nám neustále darují věci ze svých domácností. Musíme říci, že se jedná převážně o velmi pěkné věci, které s chutí posíláme do oběhu.
Společně se nám tedy daří dosáhnout toho, co má smysl… Eliminujeme množství odpadu a tím velmi pomáháme životnímu prostředí v Kolíně. Děláte si u nás radost drobnými i většími nákupy. Není umění totiž nakoupit draze, ale naopak výhodně a kvalitně. O to se také snažíme. Chceme si zachovat určitý standard. Pozitivní slova chvály slyšíme dnes a denně, děkujeme za ně. Žene nás to kupředu. Těší nás, že to co děláme, děláme dobře.
Tak a teď to nejdůležitější.
Jsme již připraveni pomoci, máme nachystané darovací smlouvy a můžeme začít rozdělovat penízky…
Pokud tedy znáte někoho onkologicky nemocného, který by uvítal příspěvek na paruku, pošlete ho za námi. Pokud by se našla třída na základní škole a potřebovala od nás nějakou tu “kačku” na pomůcky, ať se neváhá ozvat.
My pošleme na Onkologii nějaké občerstvení k chemoterapiím a brzy zavítáme do Domova pro Seniory s penězi. Věříme, že se v dalších měsících bude dařit alespoň takto. A to hlavně díky VÁM!
Děkujeme. Vaše Proonko.